Aktualności,  Rok akademicki 2019/2020

II GOLENIOWSKI DZIEŃ SENIORA

09 października 2019 r.  /środa /, Burmistrz Miasta i Gminy Goleniów – Robert Krupowicz- zaprosił zrzeszonych i niezrzeszonych seniorów regionu na II  GOLENIOWSKI DZIEŃ SENIORA. Spotkanie odbyło się w restauracji J&F DUET , bo żaden inny lokal w mieście nie pomieściłby tak licznie zebranych.
Uroczystość poprowadziła pani Wioletta Pokucińska z Goleniowskiego  Domu Kultury.. W części oficjalnej, przewodniczący Kapituły Rady Seniorów Janusz Wentruba , notabene członek naszego Uniwersytetu, zaprezentował wyróżnionych Seniorów i instytucje wspierające ich działalność. Seniorem roku 2019 została pani Krystyna Krzysztofiak, nagrodę  specjalna otrzymała Pani Eugenia Bartoszewicz,  instytucją przyjazną seniorom- goleniowskie Centrum Aktywności Lokalnej  ,a tytuł Przyjaciela Goleniowskich Seniorów- burmistrz naszego miasta  Robert Krupowicz.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele gminy i powiatu.  Imprezę uświetnił  występ zespołu muzycznego z Goleniowa  „Mary No Wane „z charyzmatyczną wokalistką.
Na pięknie przygotowanych stołach czekał  na wszystkich wykwintny poczęstunek i różnego rodzaju napoje.
Nie obyło się oczywiście bez muzyki i tańców.  Słuchacze naszego Uniwersytetu dopisali i bawili się jak zawsze znakomicie.  Gratulujemy wszystkim wyróżnionym ,a także dziękujemy  organizatorom za profesjonalne przygotowanie uroczystości i……..do zobaczenia za rok !

P.s    Zosiu, czekamy na Ciebie i  życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ….Pozdrawiamy serdecznie.