„KAMPUS” – DZIECIOM

Kabaret „Kampus ”  działający  przy  naszym     UTW  – oprócz  licznych   przedstawień  dla dorosłych  nie zapomina  także  o  najmłodszych. Zawsze  robi  to  chętnie  i  ostatnio   przyłączył  się  do  akcji   ” Cała  Polska  czyta  dzieciom”.    Co  prawda  nie  czytali ,  ale  w  zabawny   i  ciekawy   sposób  przedstawiali   im   inscenizacje  wielu  znanych  bajek.  Spotkania  z dziećmi  miały  miejsce  25 maja 2017r.  w bibliotece  oraz   29 maja w przedszkolu nr 2. Oba  spotkania  kończyły się wspólną zabawą i  wręczaniem    dzieciom drobnych  upominków    oraz   słodyczy. Liderka  kabaretu  Ania   Łunkiewicz mówi,  że   spontaniczna  reakcja  dzieci   na  ich  występy  jest  dla nich  największą  nagrodą  i  satysfakcją.   Spotkania  tego  typu  na  pewno  będą  miały  miejsce  w    najbliższej  przyszłości.