VI OGÓLNOPOLSKI MARSZ NORDIC WALKING

W sobotę 12  maja 2018r.  o godz.11.00 –  osiemdziesiąt jeden  osób / plus pies/  –  studentów naszego Uniwersytetu wzięło udział w szóstym już Ogólnopolskim Marszu Nordic Walking organizowanym przez UTW z Wejherowa.  Ponad 5km trasa wiodła malowniczymi ścieżkami   Puszczy Goleniowskiej.Pogoda była wręcz idealna na tego rodzaju imprezę- było pochmurno i  czasami wychodziło słońce , więc  upału  nie było.. Dzięki  projektowi  ” Dodać  życia  do lat”  finansowanego z budżetu Miasta i Gminy – po zakończeniu marszu na Stadionie Miejskim czekał na nas pyszny poczęstunek , grillowany kurczak ,surówka i napoje, a na deser ogromne pączki! Było jak zawsze miło,wesoło i sympatycznie oraz deklaracje ,że na tego typu marszu spotkamy się  z pewnością  za rok!