9 listopada, w Pyrzycach odbyła się wojewódzka sportowa 6 SENIORIADA pod hasłem: „Żyć radośnie, sportowo i kolorowo” . Udział wzięło 8 Uniwersytetów Trzeciego Wieku  w tym oczywiście i nasza reprezentacja pod dowództwem lidera Ryszarda Macula. Po rozegraniu 8 konkurencji, w łącznej klasyfikacji, nasza drużyna zdobyła 3 miejsce. Gratulujemy! Nagrodą była pamiątkowa statuetka i dyplom. Wygrał UTW z Myśliborza przed Nowogardem. Naszym sportowcom kibicowały SZALONE dziewczyny z zespołu tanecznego przy naszym Uniwersytecie. A jaka była atmosfera na zawodach niech powiedzą wszystko zdjęcia. Jesteśmy dumni, że mamy w swoim gronie osoby reprezentujące nasz Uniwersytet w tak fantastyczny, bezinteresowny, w tym przypadku sportowy sposób. Senioriada zakończona została wspólnym poczęstunkiem, po którym wszyscy bardzo zadowoleni, w świetnych humorach, rozjechali się do domów.

A to nasze SZALONE dziewczyny, które bardzo skutecznie wspierały naszą drużynę.

 

jb