Aktualności,  Rok akademicki 2020/2021

LETNI PIKNIK RODZINNY

W sobotę 07 sierpnia w Parku 750-Lecia Goleniowa  odbył się  kolejny już Letni Piknik Rodzinny. Jego organizatorem był Goleniowski Dom Kultury oraz  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie. W  pikniku także uczestniczyła i  świetnie  się bawiła  duża grupa słuchaczy naszego Uniwersytetu. Bogaty program imprezy przewidywał mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych  jak i dla dzieci .  I tak……. Na stoisku rzeźby w korze mogliśmy podziwiać  prace naszego słuchacza   Kazimierza Michalewicza .W strefie warsztatowej / rękodzieła/ – popatrzeć  na tworzenie eko- toreb .Był również  pokaz pierwszej pomocy, mobilny punkt szczepień, możliwość znakowania rowerów, stoiska małej gastronomii , a na scenie  występy artystyczne.
 Wśród wykonawców   wystąpił między innymi kabaret KAMPUS i zespół śpiewaczy FORTE  z naszego Uniwersytetu. Oba zespoły zaprezentowały się znakomicie , czego dowodem był wielki aplauz widowni.
Wszystkie atrakcje na łonie natury, do tego piękna pogoda  sprawiły, że   czas tam spędzony  był  tak  jak w piosence zespołu „Andrzej i Eliza „-  prawdziwym …….czasem relaksu.
tekst i foto – U.M