14 MARCA – SPOTKANIE AUTORSKIE

Przypominamy   wszystkim  studentom   naszego   Uniwersytetu,  że   14  marca  2018r.  o  godz.  17.00   odbędzie   się  organizowane  przez  Powiatową i  Miejską   Bibliotekę  Publiczną  w  Goleniowie  i  nasz  Uniwersytet   spotkanie   autorskie  z  pisarzem  Przemysławem   Piotrowskim.  Serdecznie     zapraszamy.     Poniżej  kilka  informacji   o   naszym   gościu.

Zielonogórzanin, rocznik ‘82. Były dziennikarz sportowy, a potem śledczy w „Gazecie Lubuskiej”. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, studiujący również w Hiszpanii i USA. Kocha podróże i nowe wyzwania. Pasjonat sportu, podróży, geografii i historii. Wychowany na Stephenie Kingu, Grahamie Mastertonie, Connie Igguldenie i Bernardzie Cornwellu. Zadebiutował entuzjastycznie przyjętym thrillerem Kod Himmlera, następnie wykreował mroczny świat w ciężkiej gatunkowo Drodze do piekła. Najnowsza powieść – Radykalni. Terror, pierwsza część cyklu Radykalni – to thriller political fiction, podejmujący niezwykle trudny i kontrowersyjny temat radykalnego islamu. To książka o miłości, stracie, bólu i cierpieniu. I nienawiści, która często kwitnie powoli i niepostrzeżenie, ale zawsze prowadzi nas w otchłań zła.Druga  część   to  – Radykalni .Rebelia.