Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kół zainteresowań na rok akademicki 2016/2017

Wykłady

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Sala konferencyjna UGiM Raz w miesiącu Irena Kwietniak
tel. 609 776 321
Doktoranci
Lekarze
Specjaliści

Język angielski – 3 grupy

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Biblioteka – pok.13 PN – 11:00 – 12:30
WT – 11:00 – 12:30
CZ – 11:00 – 12:30
CZ – 17:00 – 18:30
Marta Cieślik
tel. 504 511 711

Język niemiecki – 2 grupy

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Biblioteka -pok.13 ŚR – 9:00 – 10:30
PT – 9:00 – 10:30
Marta Cieślik
tel. 504 511 711

Historia

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Żółty Domek PN – 12:00 – 13:00 Janusz Wentruba
tel. 601 880 633
Ewa Aberbuch

Zajęcia komputerowe

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Biblioteka WT – 9:00 – 11:00 Zofia Michalewicz
tel. 691 760 572
Anita Jurewicz

Koło dziennikarskie – gazetka „Srebrny Głos”

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Biblioteka, pok. 13 WT – 14:00 – 15:00 Maria Palica
507 055 868
Maria Palica

Zespół wokalny „Forte”

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Goleniowski Dom Kultury, s. 27 ŚR – 10:30 – 12:00 Agata Kołodziejska
tel. 609 445 140
Piotr Ochota – muzyk

Teatr „Index”

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Teatr Brama PN – 18:30-20:00 Agata Kołodziejska
tel. 609 445 140
Daniel Jacewicz

Kabaret  „Kampus”

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Goleniowski Dom Kultury, s. 23

Goleniowski Dom Kultury,s.27

WT-18.00-20.00

CZ-10.00-12.00

Anna Łunkiewicz

tel.798 020 389

Bogdan Bojanowski

–  muzyk

Zajęcia taneczne – 2 grupy

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Goleniowski Dom Kultury, sala do ćwiczeń WT – 9:00-10:00
WT – 10:00-11:00
Agata Kołodziejska
tel. 609 445 140
Marek Sienkiewicz

Rękodzieło artystyczne – decoupage

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Biblioteka, pok. 13 ŚR – 15:00 Urszula Boczula
tel. 797 720 175

Nordic Walking „Włóczykije”

marsze po lesie, spacery nad morze, imprezy

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Zbiórka: parking obok stadionu PN – 9:30-11:30
PT – 9:30-11:30
J. Baszkiewicz
tel. 667 646 476
K. Rzymczyk
tel. 501 125 115

Nordic Walking „Spacerowicze”

marsze po lesie, spacery nad morze, imprezy

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Zbiórka: parking obok stadionu PN – 9:30-11:30
PT – 9:30-11:30
J. Baszkiewicz
tel. 667 646 476
K. Rzymczyk
tel. 501 125 115

Gimnastyka korekcyjna na sali

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Sala gimnastyczna w SP 2 CZ – 17:00-18:00 Barbara Biegańska Jadwiga Wojtyła
tel. 692 882 274

Gimnastyka na basenie

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Pływalnia „Fala” ŚR – 12:00-13:00 Czesława Izdebska
tel. 602 443 613
Jadwiga Wojtyła
tel. 692 882 274

Grupa pływająca na basenie – zawody pływackie

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Pływalnia „Fala” ŚR – 13:00-14:00 Czesława Sielicka
tel. 502 565 026

Koło rowerowe

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Wycieczki uzależnione od pogody Zawieszone do marca 2016 r. Czesława Sielicka
tel. 502 565 026

Koło podróżnicze

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Kraj i zagranica wg planu na 2016/2017 Renata Hełczyńska
tel. 695 360 655

Kultura

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Kino, teatr, opera, filharmonia wg planu na 2016/2017 Maria Pyszel
tel. 604 717 783

Imprezy okolicznościowe

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Plenerowe, integracyjne wg planu na 2016/2017 Jan Rutkowski
tel. 603 264 414

Zabawy taneczne

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Okolicznościowe, planowane Edward Maciuba
tel. 693 022 715

Kulinaria

Miejsce Termin zajęć Opiekun UTW Wykładowca
Kuchnia GDK CZ – 10:00-12:00 Jadwiga Grajek
tel. 510 182 767